moje weby:    Eshop - internetový obchod kde seženete parádní věcičky    www.imlok.net    elektrika (schémata, značky, postupy)    návody na deskové hry    Wordpress

iMlok.net
ÚvodMobilPocket PCPCČlánkyLicenční ujednáníKontakt
  

HRA: Nu pagadi - Jen počkej

Popis

U této hry jsem se nechal inspirovat mou svou kdysi velmi oblíbenou Handheldovou hrou Jen pockej zajici. Strávil jsem u tohoto návykového budíku nejednu chvíli, takže jsem si to zkusil napsat pro mobil. Snad se najde víc příznivců sbírání vajíček. Bohužel již před sebou nemám stařičký budík tak jsem trochu improvizoval a obrázky snad neodradí, ale spíš potěší. Některá pravidla jsou trochu jiná, jako např. že se mohou padající vajíčka předbíhat.

Je to v této fázi testovací fáze vzhledem k tomu, že jsem to pořádně ještě nevyzkoušel, mohou se vyskytnout nějaké bugy, nebo nelogičnosti. No a pokud na ně v prlběhu nepřijdu sám pošlete mi je prosím na email a já se je pokusím co nejdříve opravit.

Ovládání


Pro pohyb vlka chytajícího vajíčka jsou klávesy:
- 1 - Levý horní roh
- 7 - Levý dolní roh
- 3 - Pravý horní roh
- 9 - Pravá dolní roh

Podporovaný formát

Hru jsem zkoušel na formátu 176x176 px. Otestováno na telefonu SE700. Ale hra se přepočítáv´, i když by mohlo být potřeba vyměnit obrázek pozadi.jpg v adresáři IMG. Pokud to umíte neměl by být problém změnit velikost tohoto obrázku na Vámi požadované rozlišení a hra by měla bez probléml běhat.

Stáhnutí

mobil.imlok.net

Hra je Beta verze.
18.2.2007 - MLOK -

Copyright   - MLOK -
Počet návštev: 3007.2129999999997